אביק מעבדות ביולוגיות בע''מ

חברת אביק בע"מ הוקמה בשנת 1939 כיצרנית של מוצרים פרמצבטיים ווטרינריים באיכות גבוהה והיא החברה הותיקה בישראל בתחום הוטרינרי. החברה מעסיקה כ - 85 עובדים והינה חברה מובילה בשוק הוטרינריה בישראל.
אביק היא חברה ישראלית גלובלית המובילה בתחומה בשוק ישראל ובעלת פעילות גלובלית עניפה בחו"ל בשווקים בהם יש גידול אינטנסיבי של בעלי חיים ובעיקר עופות.
אנו שואפים לספק סל מוצרים מלא, איכותי ובעלות תחרותית, אשר יאפשר ללקוחותינו לספק מזון בריא ובטוח. כשאר לנגד עינינו אבטחת בריאותם של בני האדם על ידי בטחון בריאותם של בעלי החיים.
אביק וטרינריה הינה חברה מובילה בהתאחדות התעשיינים בישראל בענף הוטרינריה וחברה בארגון היצרנים הוטרינריים הבינלאומי - IFAH, במכון היצוא ובלשכת המסחר.
בחודש ינואר 2009 נרכשה חברת אביק על ידי חברת PHIBRO ANIMAL HEALTH, והפכה לחברת בת של חברת פיברו העולמית.
חברת פיברו הינה חברה ייחודית בתחום מדעי החיים והחקלאות. המסייעת ליצרני אתנול ומוצרים מן החי להשיג תפוקה גדולה יותר תוך שימור רב יותר, ובכך להוסיף ערך כלכלי משמעותי לייצור מוצרי בשר, חלב ודלק ביולוגי. מוצריה של חברת פייברו והידע שברשותה מסייעים ליצרני מוצרים מן החי להתייעל, לשמור על בריאות אופטימלית של בעלי החיים ובכך להפיק מזון בריא יותר.
חברת פיברו רואה בעדיפות עליונה את ההתמקדות בלקוח על ידי שמירה על זרימת מוצרים איכותיים ומתן שירות ללקוחות ברמה גבוהה.
לחברת PHIBRO העולמית שתי חברות בת בישראל - חברת קופולק וחברת אביק ואתר ייצור ברמת חובב. כל אלה מנוהלים על ידי  PHIBRO ISRAEL