קופולק (1949) בע''מ

חברת קופולק (1949) בע"מ נוסדה בשנת 1945 ונמצאת בבעלותה המלאה של החברה האמריקאית Phibro animal health corporation לחברת קופולק שני מפעלים בארץ: האחד בפתח תקוה והשני ברמת חובב שבנגב. המפעל בפתח תקוה עוסק בפיתוח, ייצור ושיווק של תרכיזי ויטמינים לעופות ובקר ותוספות מזון לבעלי חיים.
החברה אף פיתחה ידע בייצוב הויטמינים A1 ,D3 ,K3. בארץ חברת קופולק הינה היצרן והמשווק העיקרי של תרכיזי ויטמינים לבעלי חיים.

קופולק מספקת שורה ארוכה של שירותים לתעשיית המזון לבעלי חיים. עיקר השרותים הם תזונאים הנותנים לווי מקצועי צמוד ללקוחות החברה, מעבדה אנליטית המבצעת מגוון רחב של בדיקות כימיות ומיקרוביולוגיות הנחוצות לתעשיית המזון ולול ניסיונות המאפשר לחברה לבדוק ולהעריך תוספות מזון ותרופות וטרינריות חדשות ומשווקת תוספי מזון רפואיים ושאינם רפואיים ,וכן תרופות ווטרינריות. משום כך, נותנת קופולק ללקוחותיה לווי צמוד של רופאים ווטרינרים.

מוצרי חברת קופולק נמצאים בפיקוח מתמיד של מעבדת החברה הבודקת ומבקרת את האכות, ומאושרים על ידי חברת IQC ובתו התקן ISO 9001.

המפעל השני של חברת קופולק הוקם בשנת 1979 ברמת חובב. המפעל מייצר מגוון רחב של מוצרי ביניים בכימיה אורגנית, מוצרים לתעשיית התרופות, בשמים וכן תרופות וטרינריות. מבין מגוון המוצרים ניתן למנות את האלדהיים והכוהלים ארומטיים, פנטול עבור תעשיית הקוסמטיקה וכן תרופות למניעת מחלת הקוקצידיוזס: אמפרוליום וניקרבזין.
מעל 90% מהייצור במפעל ברמת חובב מיועד לייצוא לשווקי העולם.
במתקנים למוצרים הוטרינריים מייצרים את התרופות ניקרבזין ואמפרוליום. תרופות אלו קיבלו את אישורו של ה F.D.A - האמריקאי ומשווקות על ידי חברות תרופות רב לאומיות בהסכמים ארוכי טווח.
לפני מספר שנים רכשה חברת קופולק את החברה האנגלית WYCHEM, המייצרת מוצרים המיועדים לניסויים קדם תעשייתיים, הן בתחום הפרמצבטי כימי ובתחומים אחרים, כן רכשה חברת קופולק מפעל כימי בברזיל.
כיום חברת קופולק מעסיקה כ 210 - עובדים.

כל אלו הופכים את חברת קופולק לחברה אמינה, מהמתקדמות בתחומה, ומבטיחים ללקוחותיה מוצרים איכותיים.