פרופיל חברה

פיברו ישראל הינה חברת בת של Phibro Animal Health Corp. Ltd שמרכזה בניו ג'רסי, ארה"ב. חברת פיברו ישראל הוקמה בחודש ינואר 2009 עם מיזוגה של חברת אביק. החזון המנחה את חברה הינו שיווק מוצרים איכותיים וייחודיים לבעלי החיים במטרה ליצור מזון בריא יותר לבני אדם.

 

חברת פיברו ישראל מאגדת תחתיה, שתי חברות מובילות ובעלות מוניטין רב שנים בשוק הישראלי בתחום בריאות ותזונת בעלי החיים.

חברת אביק בע"מ הוקמה בשנת 1939 כיצרנית של מוצרים פרמצבטיים ווטרינריים באיכות גבוהה והינה החברה הותיקה בישראל בתחום הוטרינרי. החברה המייצרת, מפתחת ומשווקת תרכיבים, תכשירים וחומרי חיטוי למשק העופות והבקר.
חברת קופולק (1949) בע"מ נוסדה בשנה 1949 וסניפיה בפתח תקווה וברמת חובב. החברה עוסקת בפיתוח, יצור, שיווק והפצה של ויטמנים, קוקסידיוסטטים ותוספי מזון לעופות וחיות משק.

חברת פיברו ישראל, הינה חברה מובילה בענף בעלי חיים בישראל, בעלת מגוון רחב של מוצרים וצוות מקצועי מוביל הנותן מענה ללקוחות בכל עת. 

מטרתנו כחברה הינה לסייע לתעשייה החקלאית בישראל להגביר את התפוקה ולנצל ביעילות את המשאבים העומדים לרשותה, תוך הקפדה על בריאות בעלי החיים והמזון הנצרך על ידם. זו גם המטרה שעמדה לנגד עינינו עם הקמת אתר זה.
באתר זה נרכז עבורך מידע מקצועי ועדכני בתחום בריאות בעלי החיים והזנתם. המידע באתר מעודכן בידי רופאים וטרינריים, מדענים ותזונאים של החברה ומאפשר גישה לחדשות, כנסים ועדכונים שוטפים מהארץ והעולם.

גלישה נעימה!